Mladá Fronta Dnes příloha Finance

Mladá Fronta Dnes příloha Finance

V roce 2008 vyšla v rámci Mladá Fronta Dnes příloha finance, která byla zaměřena na svatby a z velké části byla tato příloha věnována naší svatební agentuře a jejím zkušenostem v pořádání těchto akcí. Osloveni jsme byli hlavně jako agentura, která dbá na to, aby klientovi svatbu neprodražila svou činností, ale spíše svatbu zlevnila. Odměnu si naše agentura bere většinou od svých dodavatelů služeb. I proto můžeme s klidným svědomím jako svůj slogan dát České svatby = levné svatby.

Co čekat, když si na svatbu najmete agenturu?

Agentura umí udělat svatbu od A do Z, nebo zařídit jen část, na které se dohodnete – třeba jen šaty, prstýnky, obřad nebo restauraci. Na první schůzce byste měli mít alespoň rámcovou představu o tom, jak si svou svatbu představujete. Na základě Vámi dodaných informací firma vytvoří předběžnou kalkulaci. Na druhou schůzku už připraví smlouvu, ve které je přesnější rozpočet – i agentura si nechá nějakou rezervu malou rezervu nebo se dohodnete na maximální ceně, do které se musí vejít. Pokud Vám vše vyhovuje, smlouvu podepíšete a složíte zálohu. Podle Aleny Papežové z agentury České svatby stačí 40-45 procent z celkové ceny, tyhle peníze pokryjí i zálohy pro dodavatele. Zbytek se vyúčtuje až po svatbě, obvykle to bývá do týdne.

Agentura pomůže ušetřit píše Mladá Fronta

Agentura Vám pomůže nejen svatbu zorganizovat, ale často zajistí i lepší ceny u dodavatelů. Pro klienta jsme sehnali oznámení z ručního papíru za 18 korun kus, přitom běžná cena je 33 korun, říká Alena Papežová. Když to vynásobíte stovkou, je to jen na oznámeních úspora 1500 korun.

Naší specializací jsou netradiční nápady na vylepšení našich služeb. Klientům nabízíme jmenovky na svatební tabuli s perníku, balonkovou výzdobu nebo třeba CD vizitky, na kterých už při odchodu svatební hosté dostanou fotografie ze svatby. Tím, že agentury většinou spolupracují se stálými partnery, vyhnete se i tomu, že by Vás v restauraci třeba okradli, což je bohužel poměrně běžné. Obdobným situacím spoluprací s agenturou předejdete.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny