rádi bychom Vás pozvali do nově otevřené restaurace Éčko. Sídlíme v multifunkční budově E-Centrum v Plzni, Guldenerově ulici číslo 17. Naleznete zde i kavárnu Éčko, bowling Éčko a pronájem konferenčních prostor Éčko.

 

Naše restaurace Vám nabízí široký výběr pokrmů jak tradiční domácí, tak i zahraniční kuchyně. Pokud k nám zavítáte v době od 11 do 15 hodin odpoledne, máte možnost vybrat si hlavní jídlo z denní nabídky za velice příjemné ceny.

Čas strávený u nás Vám zpříjemní tichá hudba a posadíte-li se blíže k baru, můžete na velkoplošném plátně sledovat například sportovní utkání.V době konání velkých sportovních akcí (Olympijské hry, MS ve fotbale,..) pravidelně promítáme přímé přenosy. V prostorách restaurace se nachází i dvě bowlingové dráhy, kulečník a elektronické šipky.

Na Vaše přání Vám v “Éčku” připravíme svatební hostinu, oslavu narozenin či promoce nebo jinou oslavu dle Vašich představ.

Restaurace

Pronájem prostor

Bowling

Klíčová slova:

Dětská jídla, dětský koutek, svatby, oslavy, večírky, salonek, restaurace, wifi, taneční parket, rekondiční centrum, relaxační centrum, masáž, lymfodrenáže, baňkování, Shiatsu, Reiki, konference, catering, 2 bowlingové dráhy, bowling, dětský bowling

Adresa & Kontakt

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny