Naše svatební agentura České svatby si kromě úvodní konzultace a koordinace svatebního dne, nebere peníze od novomanželů. Dáváme přednost provizi od dodavatelů. I s naší provizí je konečná cena služeb nižší, než kdybyste si ji zařizovali sami. Je to díky našim dlouhodobým vztahům s partnery.

Je mnoho důvodů, které hovoří pro služby svatební agentury, především úspora času a financí, ale také precizní příprava a organizace, jedinečný svatební design, zajímavé nápady a výběr těch nejlepších dodavatelů.

Nepochybně k nejdůležitějšímu argumentu pro spolupráci s agenturou patří to, že si přípravy a hlavně Váš svatební den skutečně užijete bez stresu a konfliktních situací a uchováte si tak na toto období krásné vzpomínky. 

obor kontakty

Historie

Nápad otevřít svatební agenturu vznikl někdy kolem roku 2004, kdy naše manažerka organizovala firemní akce pro velké nadnárodní společnosti. Jako reklamní agentura jsme navíc měli mnoho partnerů z řad poskytovatelů služeb a to hlavně v oblasti gastronomie a ubytování. Tak, jak si u nás klienti objednávali svatby, jsme doplňovali další partnery i z ostatních sekcí. Díky zahraničním partnerům jsme schopni výrazně snížit náklady na zásnubní i snubní prsteny a díky našim švadlenkám i svatební šaty.

Plníme sny na princeznovskou svatbu

Nejvíce nás mrzí, že spousty nevěst upouští od svých snů na svatbu s krásnými šaty. Mnohdy návštěva svatebního salonu a ceny půjčovného, rozhodli o výběru levnější verze. My chceme nevěstám sny plnit. Půjčovné je u nás někde na 50% cen konkurence. Určitě ne na úkor kvality. Jen naše svatební agentura stanovila nižší marži a takovou cenu, že šaty se půjčují častěji. Ekonomický výsledek je tak pro nás ve finále stejný.